Formulieren
Aanmelden
Opzeggen
Contact
Gedragscode
Afgelastingen
Programma
Thuis
Uit
Uitslagen
KNVB widget
Info velden
Trainingsschema
Speeldagenkalender
Kantinerooster
Taba info
Welkom
Agenda
Wie doet wat
Wachtlijst
Omgangsregels
Geschiedenis
Sponsoren
Nieuws
Jeugd
Inleiding
Organisatie
Praktische zaken
Kantinediensten
Jeugdbeleidsplan
Weersomstandigheden
Taba Jeugdkamp
Leden
Lid worden
Contributie
Opzeggen
Praktische zaken
Statuten
Algemene Ledenvergadering
Contact
Adresgegevens club
Bestuur, commissies en kader
Pupillen teamleiders trainers
Junioren teamleiders trainers
Senioren Teamleiding
Programma uit
Week
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
2024
2025
Zaterdag 11 mei 2024
Nr
Tijd
Thuisteam
Uitteam
Accommodatie
Scheidsrechter
T
U
S
189043
08:30
DTA Fortius asv JO12-1
TABA afc JO12-1
Sportpark Middenmeer
199534
08:30
Diemen sv. JO8-4
TABA afc JO8-2
Sportpark Diemen
190389
09:00
Waterwijk asc JO11-9
TABA afc JO11-3
Sportpark Rie Mastenbroek
193683
09:00
Meer De sv. JO10-2
TABA afc JO10-2
Sportpark Drieburg
195823
09:45
SDZ JO9-7
TABA afc JO9-3
Sportpark Transformatorweg
193473
11:00
AFC JO10-7
TABA afc JO10-3
Sportpark Goed Genoeg
38268
12:30
Argon 7
TABA afc 4
Sportpark Argon
07
20
30952
12:30
Ouderkerk sv. 5
TABA afc 5
Sportpark Ouderkerk
27455
13:30
DVVA csv. 7
TABA afc 3
Sportpark Drieburg
39427
14:30
OFC 45+1
TABA afc 45+2
Sportpark OFC
29630
14:30
Waterwijk asc 3
TABA afc 6
Sportpark Rie Mastenbroek
188909
14:45
Buitenboys JO12-4JM
TABA afc JO12-3
Sportpark Polderkwartier
32037
16:00
Westzaan 2
TABA afc 2
Sportpark Zuideinde
Zondag 12 mei 2024
Nr
Tijd
Thuisteam
Uitteam
Accommodatie
Scheidsrechter
T
U
S
175991
09:00
SCPB'22 JO16-3
TABA afc JO16-2
Sportpark Schuilhoeve
176914
09:25
Sporting Martinus JO14-2
TABA afc JO14-1
Sportpark Overburg
176439
10:00
Koninklijke HFC JO14-5
TABA afc JO14-2
Sportpark Koninklijke HFC
13
03
176870
11:00
AS'80 JO15-4
TABA afc JO15-2
Sportpark Klein Brandt
176635
11:30
JOS Watergraafsmeer JO17-1
TABA afc JO17-2
Sportpark Drieburg
175398
13:15
AFC JO18-3
TABA afc JO18-2
Sportpark Goed Genoeg
81844
14:00
Buitenveldert sc. 7
TABA afc 5
Sportpark Buitenveldert
E. (Eigen) Scheidsrechter
175791
14:00
De Wherevogels O23-1
TABA afc O23-1
Sportpark Westerweg
Zaterdag 11 mei 2024
Tijd
Thuisteam
Uitteam
08:30
DTA Fortius asv JO12-1
TABA afc JO12-1
Accommodatie:
Sportpark Middenmeer,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
189043
08:30
Diemen sv. JO8-4
TABA afc JO8-2
Accommodatie:
Sportpark Diemen,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
199534
09:00
Waterwijk asc JO11-9
TABA afc JO11-3
Accommodatie:
Sportpark Rie Mastenbroek,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
190389
09:00
Meer De sv. JO10-2
TABA afc JO10-2
Accommodatie:
Sportpark Drieburg,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
193683
09:45
SDZ JO9-7
TABA afc JO9-3
Accommodatie:
Sportpark Transformatorweg,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
195823
11:00
AFC JO10-7
TABA afc JO10-3
Accommodatie:
Sportpark Goed Genoeg,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
193473
12:30
Argon 7
TABA afc 4
Accommodatie:
Sportpark Argon,
Scheidsrechter:
T:
07,
U:
20,
S:
,
Wedstrijd:
38268
12:30
Ouderkerk sv. 5
TABA afc 5
Accommodatie:
Sportpark Ouderkerk,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
30952
13:30
DVVA csv. 7
TABA afc 3
Accommodatie:
Sportpark Drieburg,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
27455
14:30
OFC 45+1
TABA afc 45+2
Accommodatie:
Sportpark OFC,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
39427
14:30
Waterwijk asc 3
TABA afc 6
Accommodatie:
Sportpark Rie Mastenbroek,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
29630
14:45
Buitenboys JO12-4JM
TABA afc JO12-3
Accommodatie:
Sportpark Polderkwartier,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
188909
16:00
Westzaan 2
TABA afc 2
Accommodatie:
Sportpark Zuideinde,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
32037
Zondag 12 mei 2024
Tijd
Thuisteam
Uitteam
09:00
SCPB'22 JO16-3
TABA afc JO16-2
Accommodatie:
Sportpark Schuilhoeve,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
175991
09:25
Sporting Martinus JO14-2
TABA afc JO14-1
Accommodatie:
Sportpark Overburg,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
176914
10:00
Koninklijke HFC JO14-5
TABA afc JO14-2
Accommodatie:
Sportpark Koninklijke HFC,
Scheidsrechter:
T:
13,
U:
03,
S:
,
Wedstrijd:
176439
11:00
AS'80 JO15-4
TABA afc JO15-2
Accommodatie:
Sportpark Klein Brandt,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
176870
11:30
JOS Watergraafsmeer JO17-1
TABA afc JO17-2
Accommodatie:
Sportpark Drieburg,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
176635
13:15
AFC JO18-3
TABA afc JO18-2
Accommodatie:
Sportpark Goed Genoeg,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
175398
14:00
Buitenveldert sc. 7
TABA afc 5
Accommodatie:
Sportpark Buitenveldert,
Scheidsrechter:
E. (Eigen) Scheidsrechter
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
81844
14:00
De Wherevogels O23-1
TABA afc O23-1
Accommodatie:
Sportpark Westerweg,
Scheidsrechter:
T:
,
U:
,
S:
,
Wedstrijd:
175791
Uw ervaring op deze site wordt verbeterd door het gebruik van cookies.
Sta cookies toe