Uitwedstrijden

 

UIT DEZE WEEK

Week 42
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 19/10 10:30 117642 be TOS-Actief O13-1 – O13-1 groep 2 AMSTERDAM info
za 19/10 14:30 118443 be de Meer 8 – ZAT 6 groep 2 AMSTERDAM info
zo 20/10 12:30 116636 co RKAVIC O19-1 – O19-1 2e klasse AMSTELVEEN info
zo 20/10 13:00 96734 co GeuzenM’meer 2 – ZON 2 4e klasse AMSTERDAM info
zo 20/10 13:30 117829 co KFC O17-1 – O17-2 4e klasse KOOG AD ZAAN info

UIT VOLGENDE WEEK

Week 43
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 26/10 10:30 112081 co Velsen O13-2 – O13-3 4e klasse DRIEHUIS info
za 26/10 14:30 29206 co RKAVIC 1 – ZAT 1 4e klasse J. Ndjialeu AMSTELVEEN info
za 26/10 14:30 67501 co Breukelen 45+1 – 45+1 1e klasse BREUKELEN info
za 26/10 14:45 71652 co RAP 3 – ZAT 3 4e klasse AMSTELVEEN info
za 26/10 15:00 85952 co Schoten 35+1 – 35+2 3e klasse HAARLEM info
zo 27/10 09:00 114938 co Pancratius O14-3 – O14-3 2e klasse BADHOEVEDORP info
zo 27/10 10:00 107943 co de Meer O15-1 – O15-1 2e klasse AMSTERDAM info
zo 27/10 10:00 104212 co Buitenboys O19-1 – O19-1 2e klasse ALMERE info
zo 27/10 10:30 97001 co Abcoude 7 – ZON 7 6e klasse ABCOUDE info
zo 27/10 11:15 97417 co WV-HEDW 4 – ZON 2 4e klasse AMSTERDAM info
zo 27/10 12:00 120024 co Portugal Asd O17-1 – O17-1 3e klasse AMSTERDAM info
zo 27/10 13:15 103890 co AFC O19-3 – O19-2 2e klasse AMSTERDAM info
zo 27/10 14:30 24255 co Eendracht ’82 1 – ZON 1 4e klasse Afgeschermd AMSTERDAM info
zo 27/10 17:15 103678 co Zeeburgia 10 – ZON 6 5e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 2 WEKEN

Week 44
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
wo 30/10 20:30 118419 be Diemen 4 – ZAT 3 groep 1 DIEMEN info
za 02/11 09:00 60451 co de Meer O13-2 – O13-2 2e klasse AMSTERDAM info
za 02/11 10:50 59461 co A’veen/Heemraad O13-1 – O13-1 1e klasse AMSTELVEEN info
za 02/11 13:00 31869 co WV-HEDW 10 – ZAT 2 3e klasse AMSTERDAM info
za 02/11 14:30 86271 co VEW 35+1 – 35+1 3e klasse HEEMSTEDE info
za 02/11 16:30 74410 co Overamstel 4 – ZAT 4 4e klasse AMSTERDAM info
za 02/11 17:45 75788 co Zeeburgia 6 – ZAT 5 5e klasse AMSTERDAM info
zo 03/11 09:00 107873 co AFC O15-3 – O15-1 2e klasse AMSTERDAM info
zo 03/11 09:30 117834 co FC Weesp O17-4 – O17-2 4e klasse WEESP info
zo 03/11 11:30 119782 co GeuzenM’meer O18-1 – O18-1 2e klasse AMSTERDAM info
zo 03/11 13:05 104487 co Purmersteijn O19-3 – O19-2 2e klasse PURMEREND info
zo 03/11 14:30 96585 co FIT 4 – ZON 5 5e klasse AMSTERDAM info
zo 03/11 14:30 96574 co FIT 3 – ZON 4 4e klasse AMSTERDAM info
zo 03/11 15:00 104163 co AFC IJburg O19-1 – O19-3 3e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 3 WEKEN

Week 45
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 09/11 08:30 62430 co AFC O13-8 – O13-3 4e klasse AMSTERDAM info
za 09/11 12:30 60573 co RKAVIC O13-1 – O13-1 1e klasse AMSTELVEEN info
za 09/11 14:00 73194 co FC Amsterdam 2 – ZAT 4 4e klasse DUIVENDRECHT info
za 09/11 14:30 85984 co Blauw Wit (W) 35+1 – 35+1 3e klasse WESTKNOLLENDAM info
za 09/11 15:00 29404 co Robinhood 1 – ZAT 1 4e klasse AMSTERDAM info
za 09/11 15:00 67910 co Arsenal 45+1 – 45+1 1e klasse AMSTERDAM info
za 09/11 15:15 31966 co Diemen 3 – ZAT 2 3e klasse DIEMEN info
zo 10/11 09:00 105566 co AFC O14-2 – O14-2 2e klasse AMSTERDAM info
zo 10/11 10:30 104059 co Swift O19-2 – O19-3 3e klasse AMSTERDAM info
zo 10/11 11:00 105637 co Sp. Almere O14-1 – O14-1 1e klasse ALMERE info
zo 10/11 11:00 114940 co Arsenal O14-1 – O14-3 2e klasse AMSTERDAM info
zo 10/11 11:30 96828 co CTO ’70 2 – ZON 4 4e klasse DUIVENDRECHT info
zo 10/11 11:30 96839 co CTO ’70 3 – ZON 5 5e klasse DUIVENDRECHT info
zo 10/11 13:00 102166 co Arsenal 9 – ZON 7 6e klasse AMSTERDAM info
zo 10/11 15:00 107652 co SDZ O18-1 – O18-1 2e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 4 WEKEN

Week 46
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 16/11 10:30 59711 co GeuzenM’meer O13-2 – O13-2 2e klasse AMSTERDAM info
za 16/11 11:45 71299 co WV-HEDW 19 – ZAT 6 5e klasse AMSTERDAM info
za 16/11 13:00 74206 co Overamstel 3 – ZAT 3 4e klasse AMSTERDAM info
za 16/11 14:30 86272 co VEW 35+1 – 35+2 3e klasse HEEMSTEDE info
za 16/11 14:30 75374 co GeuzenM’meer 6 – ZAT 5 5e klasse AMSTERDAM info
zo 17/11 09:00 105768 co AS ’80 O14-2 – O14-2 2e klasse ALMERE info
zo 17/11 11:00 105025 co Waterwijk O17-4 – O17-1 3e klasse ALMERE info
zo 17/11 11:00 108098 co Waterwijk O15-2 – O15-1 2e klasse ALMERE info
zo 17/11 11:30 103769 co KFC O19-1 – O19-2 2e klasse KOOG AD ZAAN info
zo 17/11 13:45 101358 co Swift 11 – ZON 6 5e klasse AMSTERDAM info
zo 17/11 14:00 103962 co TOS-Actief O19-1 – O19-1 2e klasse AMSTERDAM info
zo 17/11 14:00 24370 co JOGA Fortius 1 – ZON 1 4e klasse AMSTERDAM info
zo 17/11 15:00 117836 co Sp. Martinus O17-4 – O17-2 4e klasse AMSTELVEEN info

UIT OVER 5 WEKEN

Week 47
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 23/11 10:00 60060 co JOS WGM O13-1 – O13-2 2e klasse AMSTERDAM info
za 23/11 11:15 60511 co Sp. Martinus O13-2 – O13-1 1e klasse AMSTELVEEN info
za 23/11 12:30 70163 co DVVA 10 – ZAT 4 4e klasse AMSTERDAM info
za 23/11 14:30 86175 co Terrasvogels 35+1 – 35+1 3e klasse SANTPOORT-ZUID info
za 23/11 15:15 32047 co GeuzenM’meer 2 – ZAT 2 3e klasse AMSTERDAM info
zo 24/11 09:00 117837 co Waterwijk O17-6 – O17-2 4e klasse ALMERE info
zo 24/11 09:30 116607 co ZSGOWMS O15-1 – O15-1 2e klasse AMSTERDAM info
zo 24/11 12:15 104224 co Buitenboys O19-3 – O19-3 3e klasse ALMERE info
zo 24/11 13:15 97173 co AFC 6 – ZON 5 5e klasse AMSTERDAM info
zo 24/11 14:00 104098 co Oosthuizen O19-1 – O19-2 2e klasse OOSTHUIZEN info
zo 24/11 15:00 107653 co SDZ O18-1 – O18-2 2e klasse AMSTERDAM info
zo 24/11 15:30 119806 co DSS O18-1 – O18-1 2e klasse HAARLEM info
zo 24/11 15:50 114942 co Kon. HFC O14-5 – O14-3 2e klasse HAARLEM info
zo 24/11 18:00 103415 co Zeeburgia 5 – ZON 4 4e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 6 WEKEN

Week 48
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 30/11 10:30 60462 co de Meer O13-4 – O13-3 4e klasse AMSTERDAM info
za 30/11 11:45 85719 co Buitenveldert 35+2 – 35+2 3e klasse AMSTERDAM info
za 30/11 14:30 29648 co CTO ’70 1 – ZAT 1 4e klasse DUIVENDRECHT info
za 30/11 14:30 74550 co de Meer 9 – ZAT 6 5e klasse AMSTERDAM info
za 30/11 14:45 71231 co WV-HEDW 12 – ZAT 3 4e klasse AMSTERDAM info
za 30/11 16:00 67718 co FC Amsterdam 45+1 – 45+1 1e klasse DUIVENDRECHT info
zo 01/12 09:00 105576 co WV-HEDW O14-1 – O14-2 2e klasse AMSTERDAM info
zo 01/12 11:30 110862 co BSM O18-1 – O18-1 2e klasse BENNEBROEK info
zo 01/12 12:00 97121 co DRC 2 – ZON 2 4e klasse AMSTERDAM info
zo 01/12 12:00 101256 co Ouderkerk 5 – ZON 7 6e klasse OUDERKERK info
zo 01/12 14:30 103991 co Abcoude O19-1 – O19-1 2e klasse ABCOUDE info
zo 01/12 14:30 24486 co Ankaraspor 1 – ZON 1 4e klasse AMSTERDAM info
zo 01/12 14:30 96331 co Buitenveldert 5 – ZON 6 5e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 7 WEKEN

Week 49
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 07/12 10:30 61006 co WV-HEDW O13-3 – O13-2 2e klasse AMSTERDAM info
za 07/12 12:00 86302 co TOB 35+4 – 35+1 3e klasse AMSTERDAM info
za 07/12 12:30 32731 co JOGA Fortius 3 – ZAT 2 3e klasse AMSTERDAM info
za 07/12 12:30 70549 co de Meer 6 – ZAT 4 4e klasse AMSTERDAM info
za 07/12 14:00 85592 co Germaan/De Eland 35+1 – 35+2 3e klasse J. Wierink AMSTERDAM info
za 07/12 14:30 70175 co DVVA 11 – ZAT 5 5e klasse AMSTERDAM info
zo 08/12 09:45 103193 co Badhoevedorp 2 – ZON 4 4e klasse M. Mulder BADHOEVEDORP info
zo 08/12 10:30 104947 co WV-HEDW O17-3 – O17-1 3e klasse AMSTERDAM info
zo 08/12 11:00 107608 co GeuzenM’meer O18-1 – O18-2 2e klasse AMSTERDAM info
zo 08/12 11:00 103916 co AS ’80 O19-2 – O19-3 3e klasse ALMERE info
zo 08/12 11:30 117838 co de Wherevogels O17-1 – O17-2 4e klasse PURMEREND info
zo 08/12 14:00 114515 co SDZ O19-1 – O19-1 2e klasse AMSTERDAM info
zo 08/12 14:30 97865 co Real Sranang 2 – ZON 5 5e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 8 WEKEN

Week 50
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 14/12 14:30 86176 co Terrasvogels 35+1 – 35+2 3e klasse SANTPOORT-ZUID info
za 14/12 14:30 29871 co Real Sranang 1 – ZAT 1 4e klasse AMSTERDAM info
zo 15/12 13:15 104678 co AFC O17-4 – O17-1 3e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 13 WEKEN

Week 3
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 18/01 12:30 71631 co Amsterdamse Bos 5 – ZAT 6 5e klasse AMSTELVEEN info
za 18/01 13:00 71812 co Arsenal 5 – ZAT 3 4e klasse AMSTERDAM info
za 18/01 14:30 85410 co PSZ 35+1 – 35+2 3e klasse ZAANDAM info
zo 19/01 11:00 102940 co VVGA 2 – ZON 2 4e klasse AMSTERDAM info
zo 19/01 12:00 101995 co Forza Almere 3 – ZON 7 6e klasse ALMERE info
zo 19/01 12:00 96979 co Abcoude 5 – ZON 6 5e klasse ABCOUDE info

UIT OVER 14 WEKEN

Week 4
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 25/01 13:00 32902 co Swift 7 – ZAT 2 3e klasse AMSTERDAM info
za 25/01 14:30 73183 co RAP 5 – ZAT 4 4e klasse AMSTELVEEN info
za 25/01 14:30 67548 co Badhoevedorp 45+1 – 45+1 1e klasse BADHOEVEDORP info
za 25/01 15:00 29963 co Sp. Martinus 1 – ZAT 1 4e klasse AMSTELVEEN info
za 25/01 15:00 85951 co Schoten 35+1 – 35+1 3e klasse HAARLEM info
zo 26/01 11:00 96192 co Hoofddorp 8 – ZON 7 6e klasse HOOFDDORP info
zo 26/01 11:00 96723 co GeuzenM’meer 3 – ZON 4 4e klasse AMSTERDAM info
zo 26/01 15:30 103625 co Zeeburgia 8 – ZON 5 5e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 15 WEKEN

Week 5
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 01/02 12:00 85718 co Buitenveldert 35+2 – 35+1 3e klasse AMSTERDAM info
za 01/02 14:30 32755 co DVVA 5 – ZAT 2 3e klasse AMSTERDAM info
za 01/02 17:00 71823 co Arsenal 7 – ZAT 4 4e klasse AMSTERDAM info
zo 02/02 11:30 96619 co FIT 6 – ZON 7 6e klasse AMSTERDAM info
zo 02/02 14:30 96521 co JOS WGM 4 – ZON 5 5e klasse AMSTERDAM info
zo 02/02 14:30 101368 co Swift 9 – ZON 4 4e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 16 WEKEN

Week 6
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 08/02 10:30 70187 co DVVA 12 – ZAT 6 5e klasse AMSTERDAM info
za 08/02 12:00 71674 co RAP 6 – ZAT 5 5e klasse AMSTELVEEN info
za 08/02 14:30 30104 co Hertha 1 – ZAT 1 4e klasse VINKEVEEN info
za 08/02 14:30 73576 co TOS-Actief 3 – ZAT 3 4e klasse AMSTERDAM info
za 08/02 14:30 86325 co TOB 35+5 – 35+2 3e klasse AMSTERDAM info
za 08/02 14:30 67850 co Buiksloot 45+1 – 45+1 1e klasse AMSTERDAM info
zo 09/02 12:30 102504 co Zeeburgia 3 – ZON 2 4e klasse AMSTERDAM info
zo 09/02 14:30 25617 co VVA/Spartaan 1 – ZON 1 4e klasse AMSTERDAM info
zo 09/02 15:00 102143 co Arsenal 7 – ZON 6 5e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 20 WEKEN

Week 10
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 07/03 11:00 74838 co Arsenal 8 – ZAT 5 5e klasse AMSTERDAM info
za 07/03 11:00 70735 co Swift 9 – ZAT 3 4e klasse AMSTERDAM info
za 07/03 14:30 85464 co OFC 35+2 – 35+2 3e klasse OOSTZAAN info
za 07/03 15:00 30365 co TOG 1 – ZAT 1 4e klasse AMSTERDAM info
za 07/03 15:00 67838 co AS ’80 45+1 – 45+1 1e klasse ALMERE info
za 07/03 16:30 73740 co JOS WGM 9 – ZAT 6 5e klasse AMSTERDAM info
zo 08/03 14:00 101778 co Ouderkerk 3 – ZON 6 5e klasse OUDERKERK info
zo 08/03 14:00 25742 co TOG 1 – ZON 1 4e klasse AMSTERDAM info
zo 08/03 14:30 96563 co FIT 2 – ZON 2 4e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 21 WEKEN

Week 11
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 14/03 12:00 74422 co Overamstel 5 – ZAT 5 5e klasse AMSTERDAM info
za 14/03 14:00 85591 co Germaan/De Eland 35+1 – 35+1 3e klasse AMSTERDAM info
za 14/03 15:00 70757 co Swift 11 – ZAT 4 4e klasse AMSTERDAM info
za 14/03 15:15 33049 co Zeeburgia 2 – ZAT 2 3e klasse AMSTERDAM info
zo 15/03 11:00 97448 co WV-HEDW 7 – ZON 4 4e klasse AMSTERDAM info
zo 15/03 12:00 102209 co de Meer 7 – ZON 7 6e klasse AMSTERDAM info
zo 15/03 14:00 97608 co TOS-Actief 4 – ZON 5 5e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 22 WEKEN

Week 12
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 21/03 14:30 111283 co Badhoevedorp 45+2 – 45+1 1e klasse BADHOEVEDORP info
za 21/03 14:45 30535 co JOGA Fortius 1 – ZAT 1 4e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 23 WEKEN

Week 13
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 28/03 12:00 73501 co Wartburgia 7 – ZAT 6 5e klasse AMSTERDAM info
za 28/03 12:30 70207 co DVVA 7 – ZAT 3 4e klasse AMSTERDAM info
za 28/03 14:30 85985 co Blauw Wit (W) 35+1 – 35+2 3e klasse WESTKNOLLENDAM info
zo 29/03 11:00 101535 co JOS WGM 5 – ZON 6 5e klasse AMSTERDAM info
zo 29/03 12:00 101864 co TOS-Actief 5 – ZON 7 6e klasse AMSTERDAM info
zo 29/03 14:30 96510 co JOS WGM 3 – ZON 2 4e klasse AMSTERDAM info
zo 29/03 15:00 25811 co Arsenal 1 – ZON 1 4e klasse AMSTERDAM info

UIT OVER 24 WEKEN

Week 14
Datum Tijd # Wedstrijd Klasse Scheidsrechter Status Plaats  
za 04/04 12:15 71253 co WV-HEDW 15 – ZAT 4 4e klasse AMSTERDAM info
za 04/04 12:45 86324 co TOB 35+5 – 35+1 3e klasse AMSTERDAM info
za 04/04 14:30 67647 co de Dijk 45+1 – 45+1 1e klasse AMSTERDAM info
za 04/04 14:45 33165 co AFC 7 – ZAT 2 3e klasse AMSTERDAM info
za 04/04 16:30 70704 co JOS WGM 6 – ZAT 5 5e klasse AMSTERDAM info
zo 05/04 12:00 95982 co JOGA Fortius 3 – ZON 5 5e klasse AMSTERDAM info
zo 05/04 12:00 96447 co de Meer 5 – ZON 4 4e klasse AMSTERDAM info

6.281
UIT DEZE WEEK

Week 42
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
19/10 10:30 TOS-Actief O13-1 – O13-1 AMSTERDAM info
19/10 14:30 de Meer 8 – ZAT 6 AMSTERDAM info
20/10 12:30 RKAVIC O19-1 – O19-1 AMSTELVEEN info
20/10 13:00 GeuzenM’meer 2 – ZON 2 AMSTERDAM info
20/10 13:30 KFC O17-1 – O17-2 KOOG AD ZAAN info

UIT VOLGENDE WEEK

Week 43
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
26/10 10:30 Velsen O13-2 – O13-3 DRIEHUIS info
26/10 14:30 RKAVIC 1 – ZAT 1 AMSTELVEEN info
26/10 14:30 Breukelen 45+1 – 45+1 BREUKELEN info
26/10 14:45 RAP 3 – ZAT 3 AMSTELVEEN info
26/10 15:00 Schoten 35+1 – 35+2 HAARLEM info
27/10 09:00 Pancratius O14-3 – O14-3 BADHOEVEDORP info
27/10 10:00 de Meer O15-1 – O15-1 AMSTERDAM info
27/10 10:00 Buitenboys O19-1 – O19-1 ALMERE info
27/10 10:30 Abcoude 7 – ZON 7 ABCOUDE info
27/10 11:15 WV-HEDW 4 – ZON 2 AMSTERDAM info
27/10 12:00 Portugal Asd O17-1 – O17-1 AMSTERDAM info
27/10 13:15 AFC O19-3 – O19-2 AMSTERDAM info
27/10 14:30 Eendracht ’82 1 – ZON 1 AMSTERDAM info
27/10 17:15 Zeeburgia 10 – ZON 6 AMSTERDAM info

UIT OVER 2 WEKEN

Week 44
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
30/10 20:30 Diemen 4 – ZAT 3 DIEMEN info
02/11 09:00 de Meer O13-2 – O13-2 AMSTERDAM info
02/11 10:50 A’veen/Heemraad O13-1 – O13-1 AMSTELVEEN info
02/11 13:00 WV-HEDW 10 – ZAT 2 AMSTERDAM info
02/11 14:30 VEW 35+1 – 35+1 HEEMSTEDE info
02/11 16:30 Overamstel 4 – ZAT 4 AMSTERDAM info
02/11 17:45 Zeeburgia 6 – ZAT 5 AMSTERDAM info
03/11 09:00 AFC O15-3 – O15-1 AMSTERDAM info
03/11 09:30 FC Weesp O17-4 – O17-2 WEESP info
03/11 11:30 GeuzenM’meer O18-1 – O18-1 AMSTERDAM info
03/11 13:05 Purmersteijn O19-3 – O19-2 PURMEREND info
03/11 14:30 FIT 4 – ZON 5 AMSTERDAM info
03/11 14:30 FIT 3 – ZON 4 AMSTERDAM info
03/11 15:00 AFC IJburg O19-1 – O19-3 AMSTERDAM info

UIT OVER 3 WEKEN

Week 45
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
09/11 08:30 AFC O13-8 – O13-3 AMSTERDAM info
09/11 12:30 RKAVIC O13-1 – O13-1 AMSTELVEEN info
09/11 14:00 FC Amsterdam 2 – ZAT 4 DUIVENDRECHT info
09/11 14:30 Blauw Wit (W) 35+1 – 35+1 WESTKNOLLENDAM info
09/11 15:00 Robinhood 1 – ZAT 1 AMSTERDAM info
09/11 15:00 Arsenal 45+1 – 45+1 AMSTERDAM info
09/11 15:15 Diemen 3 – ZAT 2 DIEMEN info
10/11 09:00 AFC O14-2 – O14-2 AMSTERDAM info
10/11 10:30 Swift O19-2 – O19-3 AMSTERDAM info
10/11 11:00 Sp. Almere O14-1 – O14-1 ALMERE info
10/11 11:00 Arsenal O14-1 – O14-3 AMSTERDAM info
10/11 11:30 CTO ’70 2 – ZON 4 DUIVENDRECHT info
10/11 11:30 CTO ’70 3 – ZON 5 DUIVENDRECHT info
10/11 13:00 Arsenal 9 – ZON 7 AMSTERDAM info
10/11 15:00 SDZ O18-1 – O18-1 AMSTERDAM info

UIT OVER 4 WEKEN

Week 46
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
16/11 10:30 GeuzenM’meer O13-2 – O13-2 AMSTERDAM info
16/11 11:45 WV-HEDW 19 – ZAT 6 AMSTERDAM info
16/11 13:00 Overamstel 3 – ZAT 3 AMSTERDAM info
16/11 14:30 VEW 35+1 – 35+2 HEEMSTEDE info
16/11 14:30 GeuzenM’meer 6 – ZAT 5 AMSTERDAM info
17/11 09:00 AS ’80 O14-2 – O14-2 ALMERE info
17/11 11:00 Waterwijk O17-4 – O17-1 ALMERE info
17/11 11:00 Waterwijk O15-2 – O15-1 ALMERE info
17/11 11:30 KFC O19-1 – O19-2 KOOG AD ZAAN info
17/11 13:45 Swift 11 – ZON 6 AMSTERDAM info
17/11 14:00 TOS-Actief O19-1 – O19-1 AMSTERDAM info
17/11 14:00 JOGA Fortius 1 – ZON 1 AMSTERDAM info
17/11 15:00 Sp. Martinus O17-4 – O17-2 AMSTELVEEN info

UIT OVER 5 WEKEN

Week 47
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
23/11 10:00 JOS WGM O13-1 – O13-2 AMSTERDAM info
23/11 11:15 Sp. Martinus O13-2 – O13-1 AMSTELVEEN info
23/11 12:30 DVVA 10 – ZAT 4 AMSTERDAM info
23/11 14:30 Terrasvogels 35+1 – 35+1 SANTPOORT-ZUID info
23/11 15:15 GeuzenM’meer 2 – ZAT 2 AMSTERDAM info
24/11 09:00 Waterwijk O17-6 – O17-2 ALMERE info
24/11 09:30 ZSGOWMS O15-1 – O15-1 AMSTERDAM info
24/11 12:15 Buitenboys O19-3 – O19-3 ALMERE info
24/11 13:15 AFC 6 – ZON 5 AMSTERDAM info
24/11 14:00 Oosthuizen O19-1 – O19-2 OOSTHUIZEN info
24/11 15:00 SDZ O18-1 – O18-2 AMSTERDAM info
24/11 15:30 DSS O18-1 – O18-1 HAARLEM info
24/11 15:50 Kon. HFC O14-5 – O14-3 HAARLEM info
24/11 18:00 Zeeburgia 5 – ZON 4 AMSTERDAM info

UIT OVER 6 WEKEN

Week 48
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
30/11 10:30 de Meer O13-4 – O13-3 AMSTERDAM info
30/11 11:45 Buitenveldert 35+2 – 35+2 AMSTERDAM info
30/11 14:30 CTO ’70 1 – ZAT 1 DUIVENDRECHT info
30/11 14:30 de Meer 9 – ZAT 6 AMSTERDAM info
30/11 14:45 WV-HEDW 12 – ZAT 3 AMSTERDAM info
30/11 16:00 FC Amsterdam 45+1 – 45+1 DUIVENDRECHT info
01/12 09:00 WV-HEDW O14-1 – O14-2 AMSTERDAM info
01/12 11:30 BSM O18-1 – O18-1 BENNEBROEK info
01/12 12:00 DRC 2 – ZON 2 AMSTERDAM info
01/12 12:00 Ouderkerk 5 – ZON 7 OUDERKERK info
01/12 14:30 Abcoude O19-1 – O19-1 ABCOUDE info
01/12 14:30 Ankaraspor 1 – ZON 1 AMSTERDAM info
01/12 14:30 Buitenveldert 5 – ZON 6 AMSTERDAM info

UIT OVER 7 WEKEN

Week 49
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
07/12 10:30 WV-HEDW O13-3 – O13-2 AMSTERDAM info
07/12 12:00 TOB 35+4 – 35+1 AMSTERDAM info
07/12 12:30 JOGA Fortius 3 – ZAT 2 AMSTERDAM info
07/12 12:30 de Meer 6 – ZAT 4 AMSTERDAM info
07/12 14:00 Germaan/De Eland 35+1 – 35+2 AMSTERDAM info
07/12 14:30 DVVA 11 – ZAT 5 AMSTERDAM info
08/12 09:45 Badhoevedorp 2 – ZON 4 BADHOEVEDORP info
08/12 10:30 WV-HEDW O17-3 – O17-1 AMSTERDAM info
08/12 11:00 GeuzenM’meer O18-1 – O18-2 AMSTERDAM info
08/12 11:00 AS ’80 O19-2 – O19-3 ALMERE info
08/12 11:30 de Wherevogels O17-1 – O17-2 PURMEREND info
08/12 14:00 SDZ O19-1 – O19-1 AMSTERDAM info
08/12 14:30 Real Sranang 2 – ZON 5 AMSTERDAM info

UIT OVER 8 WEKEN

Week 50
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
14/12 14:30 Terrasvogels 35+1 – 35+2 SANTPOORT-ZUID info
14/12 14:30 Real Sranang 1 – ZAT 1 AMSTERDAM info
15/12 13:15 AFC O17-4 – O17-1 AMSTERDAM info

UIT OVER 13 WEKEN

Week 3
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
18/01 12:30 Amsterdamse Bos 5 – ZAT 6 AMSTELVEEN info
18/01 13:00 Arsenal 5 – ZAT 3 AMSTERDAM info
18/01 14:30 PSZ 35+1 – 35+2 ZAANDAM info
19/01 11:00 VVGA 2 – ZON 2 AMSTERDAM info
19/01 12:00 Forza Almere 3 – ZON 7 ALMERE info
19/01 12:00 Abcoude 5 – ZON 6 ABCOUDE info

UIT OVER 14 WEKEN

Week 4
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
25/01 13:00 Swift 7 – ZAT 2 AMSTERDAM info
25/01 14:30 RAP 5 – ZAT 4 AMSTELVEEN info
25/01 14:30 Badhoevedorp 45+1 – 45+1 BADHOEVEDORP info
25/01 15:00 Sp. Martinus 1 – ZAT 1 AMSTELVEEN info
25/01 15:00 Schoten 35+1 – 35+1 HAARLEM info
26/01 11:00 Hoofddorp 8 – ZON 7 HOOFDDORP info
26/01 11:00 GeuzenM’meer 3 – ZON 4 AMSTERDAM info
26/01 15:30 Zeeburgia 8 – ZON 5 AMSTERDAM info

UIT OVER 15 WEKEN

Week 5
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
01/02 12:00 Buitenveldert 35+2 – 35+1 AMSTERDAM info
01/02 14:30 DVVA 5 – ZAT 2 AMSTERDAM info
01/02 17:00 Arsenal 7 – ZAT 4 AMSTERDAM info
02/02 11:30 FIT 6 – ZON 7 AMSTERDAM info
02/02 14:30 JOS WGM 4 – ZON 5 AMSTERDAM info
02/02 14:30 Swift 9 – ZON 4 AMSTERDAM info

UIT OVER 16 WEKEN

Week 6
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
08/02 10:30 DVVA 12 – ZAT 6 AMSTERDAM info
08/02 12:00 RAP 6 – ZAT 5 AMSTELVEEN info
08/02 14:30 Hertha 1 – ZAT 1 VINKEVEEN info
08/02 14:30 TOS-Actief 3 – ZAT 3 AMSTERDAM info
08/02 14:30 TOB 35+5 – 35+2 AMSTERDAM info
08/02 14:30 Buiksloot 45+1 – 45+1 AMSTERDAM info
09/02 12:30 Zeeburgia 3 – ZON 2 AMSTERDAM info
09/02 14:30 VVA/Spartaan 1 – ZON 1 AMSTERDAM info
09/02 15:00 Arsenal 7 – ZON 6 AMSTERDAM info

UIT OVER 20 WEKEN

Week 10
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
07/03 11:00 Arsenal 8 – ZAT 5 AMSTERDAM info
07/03 11:00 Swift 9 – ZAT 3 AMSTERDAM info
07/03 14:30 OFC 35+2 – 35+2 OOSTZAAN info
07/03 15:00 TOG 1 – ZAT 1 AMSTERDAM info
07/03 15:00 AS ’80 45+1 – 45+1 ALMERE info
07/03 16:30 JOS WGM 9 – ZAT 6 AMSTERDAM info
08/03 14:00 Ouderkerk 3 – ZON 6 OUDERKERK info
08/03 14:00 TOG 1 – ZON 1 AMSTERDAM info
08/03 14:30 FIT 2 – ZON 2 AMSTERDAM info

UIT OVER 21 WEKEN

Week 11
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
14/03 12:00 Overamstel 5 – ZAT 5 AMSTERDAM info
14/03 14:00 Germaan/De Eland 35+1 – 35+1 AMSTERDAM info
14/03 15:00 Swift 11 – ZAT 4 AMSTERDAM info
14/03 15:15 Zeeburgia 2 – ZAT 2 AMSTERDAM info
15/03 11:00 WV-HEDW 7 – ZON 4 AMSTERDAM info
15/03 12:00 de Meer 7 – ZON 7 AMSTERDAM info
15/03 14:00 TOS-Actief 4 – ZON 5 AMSTERDAM info

UIT OVER 22 WEKEN

Week 12
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
21/03 14:30 Badhoevedorp 45+2 – 45+1 BADHOEVEDORP info
21/03 14:45 JOGA Fortius 1 – ZAT 1 AMSTERDAM info

UIT OVER 23 WEKEN

Week 13
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
28/03 12:00 Wartburgia 7 – ZAT 6 AMSTERDAM info
28/03 12:30 DVVA 7 – ZAT 3 AMSTERDAM info
28/03 14:30 Blauw Wit (W) 35+1 – 35+2 WESTKNOLLENDAM info
29/03 11:00 JOS WGM 5 – ZON 6 AMSTERDAM info
29/03 12:00 TOS-Actief 5 – ZON 7 AMSTERDAM info
29/03 14:30 JOS WGM 3 – ZON 2 AMSTERDAM info
29/03 15:00 Arsenal 1 – ZON 1 AMSTERDAM info

UIT OVER 24 WEKEN

Week 14
Datum Tijd Wedstrijd Status Plaats
04/04 12:15 WV-HEDW 15 – ZAT 4 AMSTERDAM info
04/04 12:45 TOB 35+5 – 35+1 AMSTERDAM info
04/04 14:30 de Dijk 45+1 – 45+1 AMSTERDAM info
04/04 14:45 AFC 7 – ZAT 2 AMSTERDAM info
04/04 16:30 JOS WGM 6 – ZAT 5 AMSTERDAM info
05/04 12:00 JOGA Fortius 3 – ZON 5 AMSTERDAM info
05/04 12:00 de Meer 5 – ZON 4 AMSTERDAM info

6.281