Thuiswedstrijden

 

bij afkeuring van veld 1 slechts één persoon per
bardienst
alleen de wedstrijden op het kunstgras van
veld 2, JOS 2 en Wartburgia 1 worden dan gespeeld
alle overige wedstrijden op natuur-
én kunstgras zijn dan afgelast
velden met een sterretje worden bij goedkeuring van veld 1 van nummer gewisseld  
THUIS DEZE WEEK

Week 42 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 19/10 10:00 4 oe O12-1 – VVC O12-2 Timon Kallenberg 2
za 19/10 11:15 117684 be O13-3 – OSV O13-1 groep 4 1
za 19/10 12:45 118408 be ZAT 4 – TOS-Actief 2 groep 1 R. Egelie 2
zo 20/10 15:00 119480 co ZON 1 – TOG 1 4e klasse B. Huurman 1

THUIS VOLGENDE WEEK

Week 43 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 26/10 11:15 60393 co O13-1 – Swift O13-2 1e klasse
za 26/10 11:15 60400 co O13-2 – RKAVIC O13-2 2e klasse
za 26/10 12:45 85821 co 35+1 – OFC 35+2 3e klasse
za 26/10 15:00 31791 co ZAT 2 – Ankaraspor 2 3e klasse
za 26/10 17:00 73554 co ZAT 5 – de Meer 7 5e klasse
za 26/10 17:00 71518 co ZAT 4 – TOS-Actief 5 4e klasse
zo 27/10 09:00 105632 co O14-2 – WV-HEDW O14-1 2e klasse
zo 27/10 10:30 107642 co O18-1 – TABA O18-2 2e klasse
zo 27/10 10:30 117833 co O17-2 – OSV O17-1 4e klasse 1
zo 27/10 14:30 102896 co ZON 5 – WV-HEDW 10 5e klasse
zo 27/10 14:30 101883 co ZON 4 – TOS-Actief 3 4e klasse

THUIS OVER 2 WEKEN

Week 44 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 02/11 11:15 60403 co O13-3 – Buitenveldert O13-5 4e klasse
za 02/11 12:45 71503 co ZAT 3 – Arsenal 5 4e klasse
za 02/11 12:45 111271 co 45+1 – Badhoevedorp 45+2 1e klasse
za 02/11 14:30 85831 co 35+2 – PSZ 35+1 3e klasse
za 02/11 15:00 29379 co ZAT 1 – Hertha 1 4e klasse 2 11 9
za 02/11 16:30 74225 co ZAT 6 – Amsterdamse Bos 5 5e klasse
zo 03/11 09:00 105628 co O14-1 – AFC IJburg O14-1 1e klasse
zo 03/11 09:00 105633 co O14-2 – Ouderkerk O14-1 2e klasse
zo 03/11 10:30 107644 co O18-2 – Hoofddorp O18-1 2e klasse
zo 03/11 10:30 104739 co O17-1 – Buitenboys O17-3 3e klasse
zo 03/11 12:15 103934 co O19-1 – GeuzenM’meer O19-1 2e klasse
zo 03/11 12:45 101630 co ZON 2 – VVGA 2 4e klasse
zo 03/11 15:00 24296 co ZON 1 – WV-HEDW 1 4e klasse 2 11 9
zo 03/11 17:00 103645 co ZON 7 – de Meer 7 6e klasse
zo 03/11 17:00 103480 co ZON 6 – Abcoude 5 5e klasse
zo 03/11 19:00 114939 co O14-3 – AFC O14-4 2e klasse

THUIS OVER 3 WEKEN

Week 45 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 09/11 11:15 60399 co O13-2 – TOS-Actief O13-1 2e klasse
za 09/11 12:45 74223 co ZAT 6 – DVVA 12 5e klasse
za 09/11 12:45 71504 co ZAT 3 – TOS-Actief 3 4e klasse
za 09/11 14:30 85841 co 35+2 – TOB 35+5 3e klasse
za 09/11 17:00 73553 co ZAT 5 – RAP 6 5e klasse
zo 10/11 09:00 107938 co O15-1 – Buitenveldert O15-2 2e klasse
zo 10/11 10:30 110856 co O18-2 – BSM O18-1 2e klasse
zo 10/11 10:30 104740 co O17-1 – CTO ’70 O17-2 3e klasse
zo 10/11 12:15 104333 co O19-2 – Kwiek ’78 O19-1 2e klasse
zo 10/11 12:15 103937 co O19-1 – CTO ’70 O19-1 2e klasse
zo 10/11 14:00 101629 co ZON 2 – Zeeburgia 3 4e klasse
zo 10/11 15:00 24334 co ZON 1 – VVA/Spartaan 1 4e klasse 2 11 9
zo 10/11 16:00 117835 co O17-2 – Kon. HFC O17-7 4e klasse 1
zo 10/11 17:00 103486 co ZON 6 – Arsenal 7 5e klasse

THUIS OVER 4 WEKEN

Week 46 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 16/11 11:15 60406 co O13-3 – AMVJ O13-3 4e klasse
za 16/11 11:15 60391 co O13-1 – AFC O13-4 1e klasse
za 16/11 12:45 32022 co ZAT 2 – Swift 7 3e klasse
za 16/11 12:45 85825 co 35+1 – Schoten 35+1 3e klasse
za 16/11 14:30 67790 co 45+1 – Buiksloot 45+1 1e klasse
za 16/11 16:30 71514 co ZAT 4 – RAP 5 4e klasse
zo 17/11 09:00 105626 co O14-1 – TOS-Actief O14-1 1e klasse
zo 17/11 09:00 114941 co O14-3 – RODA ’23 O14-3 2e klasse
zo 17/11 10:30 107643 co O18-1 – DSS O18-1 2e klasse
zo 17/11 10:30 119799 co O18-2 – SDZ O18-1 2e klasse 1
zo 17/11 12:15 104337 co O19-3 – de Dijk O19-2 3e klasse
zo 17/11 14:30 102901 co ZON 5 – Zeeburgia 8 5e klasse
zo 17/11 14:30 101879 co ZON 4 – GeuzenM’meer 3 4e klasse
zo 17/11 17:00 103637 co ZON 7 – Hoofddorp 8 6e klasse

THUIS OVER 5 WEKEN

Week 47 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 23/11 08:30 85837 co 35+2 – Blauw Wit (W) 35+1 3e klasse
za 23/11 11:15 60404 co O13-3 – Ouderkerk O13-2 4e klasse
za 23/11 12:45 67788 co 45+1 – GeuzenM’meer 45+1 1e klasse
za 23/11 12:45 74227 co ZAT 6 – Wartburgia 7 5e klasse
za 23/11 14:30 71497 co ZAT 3 – DVVA 7 4e klasse
za 23/11 15:00 29583 co ZAT 1 – TOS-Actief 1 4e klasse 2 11 9
za 23/11 17:00 73556 co ZAT 5 – Overamstel 5 5e klasse
zo 24/11 09:00 105625 co O14-1 – GeuzenM’meer O14-1 1e klasse
zo 24/11 12:15 103936 co O19-1 – WV-HEDW O19-2 2e klasse
zo 24/11 12:45 101622 co ZON 2 – JOS WGM 3 4e klasse
zo 24/11 15:00 24435 co ZON 1 – Arsenal 1 4e klasse 2 11 9
zo 24/11 17:00 103643 co ZON 7 – Forza Almere 3 6e klasse
zo 24/11 17:00 103484 co ZON 6 – JOS WGM 5 5e klasse

THUIS OVER 6 WEKEN

Week 48 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 30/11 11:15 60395 co O13-1 – de Dijk O13-3 1e klasse
za 30/11 11:15 60397 co O13-2 – FC Amsterdam O13-3 2e klasse
za 30/11 12:45 32110 co ZAT 2 – AFC 7 3e klasse
za 30/11 12:45 85830 co 35+1 – TOB 35+5 3e klasse
za 30/11 17:00 73550 co ZAT 5 – JOS WGM 6 5e klasse
za 30/11 17:00 71512 co ZAT 4 – WV-HEDW 15 4e klasse
zo 01/12 09:00 107939 co O15-1 – de Meer O15-1 2e klasse
zo 01/12 09:00 114943 co O14-3 – Pancratius O14-3 2e klasse
zo 01/12 10:30 107646 co O18-2 – Sloterdijk O18-1 2e klasse
zo 01/12 10:30 119368 co O17-2 – Spirit ’30 O17-2 4e klasse 2
zo 01/12 12:15 104339 co O19-3 – Waterwijk O19-5 3e klasse
zo 01/12 12:15 104331 co O19-2 – AFC O19-3 2e klasse
zo 01/12 14:30 102891 co ZON 5 – JOGA Fortius 3 5e klasse
zo 01/12 14:30 101877 co ZON 4 – de Meer 5 4e klasse

THUIS OVER 7 WEKEN

Week 49 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 07/12 11:15 60392 co O13-1 – Kon. HFC O13-3 1e klasse
za 07/12 11:15 60407 co O13-3 – FC Amsterdam O13-5 4e klasse
za 07/12 12:45 74228 co ZAT 6 – AFC 10 5e klasse
za 07/12 12:45 71506 co ZAT 3 – TOG 3 4e klasse
za 07/12 14:30 67792 co 45+1 – Overamstel 45+1 1e klasse
za 07/12 15:00 29787 co ZAT 1 – Forza Almere 1 4e klasse 2 11 9
zo 08/12 12:45 101620 co ZON 2 – TOG 3 4e klasse
zo 08/12 15:00 25560 co ZON 1 – NFC 1 4e klasse 2 11 9
zo 08/12 17:00 103487 co ZON 6 – WV-HEDW 11 5e klasse
zo 08/12 17:00 103642 co ZON 7 – TOS-Actief 5 6e klasse

THUIS OVER 8 WEKEN

Week 50 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
zo 15/12 10:30 117830 co O17-2 – AFC O17-7 4e klasse 1
zo 15/12 10:30 119781 co O18-2 – DSS O18-1 2e klasse 2
zo 15/12 12:15 103938 co O19-1 – Waterwijk O19-3 2e klasse D. Mac-Intosh 1 10 7 9
zo 15/12 12:15 119796 co O18-1 – SDZ O18-1 2e klasse 2

THUIS OVER 13 WEKEN

Week 3 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 18/01 12:45 85827 co 35+1 – Terrasvogels 35+1 3e klasse
za 18/01 14:30 67786 co 45+1 – de Dijk 45+1 1e klasse
za 18/01 17:00 73559 co ZAT 5 – Zeeburgia 6 5e klasse
za 18/01 17:00 71508 co ZAT 4 – DVVA 10 4e klasse
zo 19/01 14:30 102895 co ZON 5 – AFC 6 5e klasse
zo 19/01 14:30 101886 co ZON 4 – Zeeburgia 5 4e klasse

THUIS OVER 14 WEKEN

Week 4 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 25/01 12:45 74224 co ZAT 6 – WV-HEDW 19 5e klasse
za 25/01 12:45 71505 co ZAT 3 – Overamstel 3 4e klasse
za 25/01 14:30 85839 co 35+2 – VEW 35+1 3e klasse
za 25/01 17:00 73558 co ZAT 5 – GeuzenM’meer 6 5e klasse
zo 26/01 15:00 25683 co ZON 1 – JOGA Fortius 1 4e klasse 2 11 9
zo 26/01 17:00 103483 co ZON 6 – Swift 11 5e klasse

THUIS OVER 15 WEKEN

Week 5 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 01/02 08:30 67784 co 45+1 – Wartburgia 45+1 1e klasse
za 01/02 12:45 74226 co ZAT 6 – RAP 10 5e klasse
za 01/02 12:45 71499 co ZAT 3 – JOS WGM 4 4e klasse
za 01/02 14:30 85838 co 35+2 – Terrasvogels 35+1 3e klasse
za 01/02 15:00 30079 co ZAT 1 – Sp. Almere 1 4e klasse 2 11 9
za 01/02 17:00 73555 co ZAT 5 – JOGA Fortius 5 5e klasse
zo 02/02 12:45 101624 co ZON 2 – GeuzenM’meer 2 4e klasse
zo 02/02 15:00 25590 co ZON 1 – GeuzenM’meer 1 4e klasse 2 11 9
zo 02/02 17:00 103488 co ZON 6 – GeuzenM’meer 8 5e klasse

THUIS OVER 16 WEKEN

Week 6 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 08/02 12:45 32865 co ZAT 2 – Diemen 3 3e klasse
za 08/02 12:45 85826 co 35+1 – Blauw Wit (W) 35+1 3e klasse
za 08/02 17:00 71515 co ZAT 4 – FC Amsterdam 2 4e klasse
zo 09/02 14:30 102894 co ZON 5 – CTO ’70 3 5e klasse
zo 09/02 14:30 101880 co ZON 4 – CTO ’70 2 4e klasse
zo 09/02 17:00 103644 co ZON 7 – Arsenal 9 6e klasse

THUIS OVER 17 WEKEN

Week 7 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 15/02 14:30 67791 co 45+1 – Arsenal 45+1 1e klasse
za 15/02 15:00 30283 co ZAT 1 – RKAVIC 1 4e klasse 2 11 9

THUIS OVER 20 WEKEN

Week 10 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 07/03 12:45 32986 co ZAT 2 – Argon 6 3e klasse
za 07/03 12:45 85820 co 35+1 – PSZ 35+1 3e klasse
za 07/03 17:00 71517 co ZAT 4 – CTO ’70 2 4e klasse
zo 08/03 14:30 102899 co ZON 5 – GeuzenM’meer 5 5e klasse
zo 08/03 14:30 101881 co ZON 4 – AFC 5 4e klasse
zo 08/03 17:00 103640 co ZON 7 – Abcoude 7 6e klasse

THUIS OVER 21 WEKEN

Week 11 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 14/03 08:30 67782 co 45+1 – Breukelen 45+1 1e klasse
za 14/03 12:45 74232 co ZAT 6 – Zeeburgia 9 5e klasse
za 14/03 12:45 71507 co ZAT 3 – Zeeburgia 4 4e klasse
za 14/03 14:30 85840 co 35+2 – TOB 35+4 3e klasse
za 14/03 15:00 30486 co ZAT 1 – Robinhood 1 4e klasse 2 11 9
zo 15/03 12:45 101628 co ZON 2 – TOS-Actief 2 4e klasse
zo 15/03 15:00 25776 co ZON 1 – Germaan/De Eland 1 4e klasse 2 11 9
zo 15/03 17:00 103482 co ZON 6 – RAP 4 5e klasse

THUIS OVER 23 WEKEN

Week 13 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 28/03 12:45 33085 co ZAT 2 – WV-HEDW 10 3e klasse
za 28/03 12:45 85828 co 35+1 – VEW 35+1 3e klasse
za 28/03 14:30 67783 co 45+1 – Badhoevedorp 45+1 1e klasse
za 28/03 15:00 30691 co ZAT 1 – Sp. Martinus 1 4e klasse 2 11 9
za 28/03 17:00 73549 co ZAT 5 – DVVA 11 5e klasse
za 28/03 17:00 71516 co ZAT 4 – Overamstel 4 4e klasse
zo 29/03 14:30 102893 co ZON 5 – FIT 4 5e klasse
zo 29/03 14:30 101878 co ZON 4 – FIT 3 4e klasse

THUIS OVER 24 WEKEN

Week 14 kleedkamers
Datum Tijd # Thuisteam – Uitteam Klasse Scheidsrechter Veld T U S Status
za 04/04 12:45 74230 co ZAT 6 – de Meer 9 5e klasse
za 04/04 12:45 71501 co ZAT 3 – WV-HEDW 12 4e klasse
za 04/04 14:30 85834 co 35+2 – Buitenveldert 35+2 3e klasse
za 04/04 15:00 30807 co ZAT 1 – Real Sranang 1 4e klasse 2 11 9
zo 05/04 12:45 101626 co ZON 2 – DRC 2 4e klasse
zo 05/04 15:00 25875 co ZON 1 – Ankaraspor 1 4e klasse 2 11 9
zo 05/04 17:00 103641 co ZON 7 – Ouderkerk 5 6e klasse
zo 05/04 17:00 103479 co ZON 6 – Buitenveldert 5 5e klasse

53.175
THUIS DEZE WEEK

Week 42
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
19/10 10:00 2 O12-1 – VVC O12-2
19/10 11:15 1 O13-3 – OSV O13-1
19/10 12:45 2 ZAT 4 – TOS-Actief 2
20/10 15:00 1 ZON 1 – TOG 1

THUIS VOLGENDE WEEK

Week 43
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
26/10 11:15 O13-1 – Swift O13-2
26/10 11:15 O13-2 – RKAVIC O13-2
26/10 12:45 35+1 – OFC 35+2
26/10 15:00 ZAT 2 – Ankaraspor 2
26/10 17:00 ZAT 5 – de Meer 7
26/10 17:00 ZAT 4 – TOS-Actief 5
27/10 09:00 O14-2 – WV-HEDW O14-1
27/10 10:30 O18-1 – TABA O18-2
27/10 10:30 1 O17-2 – OSV O17-1
27/10 14:30 ZON 5 – WV-HEDW 10
27/10 14:30 ZON 4 – TOS-Actief 3

THUIS OVER 2 WEKEN

Week 44
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
02/11 11:15 O13-3 – Buitenveldert O13-5
02/11 12:45 ZAT 3 – Arsenal 5
02/11 12:45 45+1 – Badhoevedorp 45+2
02/11 14:30 35+2 – PSZ 35+1
02/11 15:00 2 ZAT 1 – Hertha 1
02/11 16:30 ZAT 6 – Amsterdamse Bos 5
03/11 09:00 O14-1 – AFC IJburg O14-1
03/11 09:00 O14-2 – Ouderkerk O14-1
03/11 10:30 O18-2 – Hoofddorp O18-1
03/11 10:30 O17-1 – Buitenboys O17-3
03/11 12:15 O19-1 – GeuzenM’meer O19-1
03/11 12:45 ZON 2 – VVGA 2
03/11 15:00 2 ZON 1 – WV-HEDW 1
03/11 17:00 ZON 7 – de Meer 7
03/11 17:00 ZON 6 – Abcoude 5
03/11 19:00 O14-3 – AFC O14-4

THUIS OVER 3 WEKEN

Week 45
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
09/11 11:15 O13-2 – TOS-Actief O13-1
09/11 12:45 ZAT 6 – DVVA 12
09/11 12:45 ZAT 3 – TOS-Actief 3
09/11 14:30 35+2 – TOB 35+5
09/11 17:00 ZAT 5 – RAP 6
10/11 09:00 O15-1 – Buitenveldert O15-2
10/11 10:30 O18-2 – BSM O18-1
10/11 10:30 O17-1 – CTO ’70 O17-2
10/11 12:15 O19-2 – Kwiek ’78 O19-1
10/11 12:15 O19-1 – CTO ’70 O19-1
10/11 14:00 ZON 2 – Zeeburgia 3
10/11 15:00 2 ZON 1 – VVA/Spartaan 1
10/11 16:00 1 O17-2 – Kon. HFC O17-7
10/11 17:00 ZON 6 – Arsenal 7

THUIS OVER 4 WEKEN

Week 46
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
16/11 11:15 O13-3 – AMVJ O13-3
16/11 11:15 O13-1 – AFC O13-4
16/11 12:45 ZAT 2 – Swift 7
16/11 12:45 35+1 – Schoten 35+1
16/11 14:30 45+1 – Buiksloot 45+1
16/11 16:30 ZAT 4 – RAP 5
17/11 09:00 O14-1 – TOS-Actief O14-1
17/11 09:00 O14-3 – RODA ’23 O14-3
17/11 10:30 O18-1 – DSS O18-1
17/11 10:30 1 O18-2 – SDZ O18-1
17/11 12:15 O19-3 – de Dijk O19-2
17/11 14:30 ZON 5 – Zeeburgia 8
17/11 14:30 ZON 4 – GeuzenM’meer 3
17/11 17:00 ZON 7 – Hoofddorp 8

THUIS OVER 5 WEKEN

Week 47
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
23/11 08:30 35+2 – Blauw Wit (W) 35+1
23/11 11:15 O13-3 – Ouderkerk O13-2
23/11 12:45 45+1 – GeuzenM’meer 45+1
23/11 12:45 ZAT 6 – Wartburgia 7
23/11 14:30 ZAT 3 – DVVA 7
23/11 15:00 2 ZAT 1 – TOS-Actief 1
23/11 17:00 ZAT 5 – Overamstel 5
24/11 09:00 O14-1 – GeuzenM’meer O14-1
24/11 12:15 O19-1 – WV-HEDW O19-2
24/11 12:45 ZON 2 – JOS WGM 3
24/11 15:00 2 ZON 1 – Arsenal 1
24/11 17:00 ZON 7 – Forza Almere 3
24/11 17:00 ZON 6 – JOS WGM 5

THUIS OVER 6 WEKEN

Week 48
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
30/11 11:15 O13-1 – de Dijk O13-3
30/11 11:15 O13-2 – FC Amsterdam O13-3
30/11 12:45 ZAT 2 – AFC 7
30/11 12:45 35+1 – TOB 35+5
30/11 17:00 ZAT 5 – JOS WGM 6
30/11 17:00 ZAT 4 – WV-HEDW 15
01/12 09:00 O15-1 – de Meer O15-1
01/12 09:00 O14-3 – Pancratius O14-3
01/12 10:30 O18-2 – Sloterdijk O18-1
01/12 10:30 2 O17-2 – Spirit ’30 O17-2
01/12 12:15 O19-3 – Waterwijk O19-5
01/12 12:15 O19-2 – AFC O19-3
01/12 14:30 ZON 5 – JOGA Fortius 3
01/12 14:30 ZON 4 – de Meer 5

THUIS OVER 7 WEKEN

Week 49
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
07/12 11:15 O13-1 – Kon. HFC O13-3
07/12 11:15 O13-3 – FC Amsterdam O13-5
07/12 12:45 ZAT 6 – AFC 10
07/12 12:45 ZAT 3 – TOG 3
07/12 14:30 45+1 – Overamstel 45+1
07/12 15:00 2 ZAT 1 – Forza Almere 1
08/12 12:45 ZON 2 – TOG 3
08/12 15:00 2 ZON 1 – NFC 1
08/12 17:00 ZON 6 – WV-HEDW 11
08/12 17:00 ZON 7 – TOS-Actief 5

THUIS OVER 8 WEKEN

Week 50
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
15/12 10:30 1 O17-2 – AFC O17-7
15/12 10:30 2 O18-2 – DSS O18-1
15/12 12:15 1 O19-1 – Waterwijk O19-3
15/12 12:15 2 O18-1 – SDZ O18-1

THUIS OVER 13 WEKEN

Week 3
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
18/01 12:45 35+1 – Terrasvogels 35+1
18/01 14:30 45+1 – de Dijk 45+1
18/01 17:00 ZAT 5 – Zeeburgia 6
18/01 17:00 ZAT 4 – DVVA 10
19/01 14:30 ZON 5 – AFC 6
19/01 14:30 ZON 4 – Zeeburgia 5

THUIS OVER 14 WEKEN

Week 4
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
25/01 12:45 ZAT 6 – WV-HEDW 19
25/01 12:45 ZAT 3 – Overamstel 3
25/01 14:30 35+2 – VEW 35+1
25/01 17:00 ZAT 5 – GeuzenM’meer 6
26/01 15:00 2 ZON 1 – JOGA Fortius 1
26/01 17:00 ZON 6 – Swift 11

THUIS OVER 15 WEKEN

Week 5
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
01/02 08:30 45+1 – Wartburgia 45+1
01/02 12:45 ZAT 6 – RAP 10
01/02 12:45 ZAT 3 – JOS WGM 4
01/02 14:30 35+2 – Terrasvogels 35+1
01/02 15:00 2 ZAT 1 – Sp. Almere 1
01/02 17:00 ZAT 5 – JOGA Fortius 5
02/02 12:45 ZON 2 – GeuzenM’meer 2
02/02 15:00 2 ZON 1 – GeuzenM’meer 1
02/02 17:00 ZON 6 – GeuzenM’meer 8

THUIS OVER 16 WEKEN

Week 6
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
08/02 12:45 ZAT 2 – Diemen 3
08/02 12:45 35+1 – Blauw Wit (W) 35+1
08/02 17:00 ZAT 4 – FC Amsterdam 2
09/02 14:30 ZON 5 – CTO ’70 3
09/02 14:30 ZON 4 – CTO ’70 2
09/02 17:00 ZON 7 – Arsenal 9

THUIS OVER 17 WEKEN

Week 7
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
15/02 14:30 45+1 – Arsenal 45+1
15/02 15:00 2 ZAT 1 – RKAVIC 1

THUIS OVER 20 WEKEN

Week 10
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
07/03 12:45 ZAT 2 – Argon 6
07/03 12:45 35+1 – PSZ 35+1
07/03 17:00 ZAT 4 – CTO ’70 2
08/03 14:30 ZON 5 – GeuzenM’meer 5
08/03 14:30 ZON 4 – AFC 5
08/03 17:00 ZON 7 – Abcoude 7

THUIS OVER 21 WEKEN

Week 11
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
14/03 08:30 45+1 – Breukelen 45+1
14/03 12:45 ZAT 6 – Zeeburgia 9
14/03 12:45 ZAT 3 – Zeeburgia 4
14/03 14:30 35+2 – TOB 35+4
14/03 15:00 2 ZAT 1 – Robinhood 1
15/03 12:45 ZON 2 – TOS-Actief 2
15/03 15:00 2 ZON 1 – Germaan/De Eland 1
15/03 17:00 ZON 6 – RAP 4

THUIS OVER 23 WEKEN

Week 13
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
28/03 12:45 ZAT 2 – WV-HEDW 10
28/03 12:45 35+1 – VEW 35+1
28/03 14:30 45+1 – Badhoevedorp 45+1
28/03 15:00 2 ZAT 1 – Sp. Martinus 1
28/03 17:00 ZAT 5 – DVVA 11
28/03 17:00 ZAT 4 – Overamstel 4
29/03 14:30 ZON 5 – FIT 4
29/03 14:30 ZON 4 – FIT 3

THUIS OVER 24 WEKEN

Week 14
Datum Tijd Veld Wedstrijd Status
04/04 12:45 ZAT 6 – de Meer 9
04/04 12:45 ZAT 3 – WV-HEDW 12
04/04 14:30 35+2 – Buitenveldert 35+2
04/04 15:00 2 ZAT 1 – Real Sranang 1
05/04 12:45 ZON 2 – DRC 2
05/04 15:00 2 ZON 1 – Ankaraspor 1
05/04 17:00 ZON 7 – Ouderkerk 5
05/04 17:00 ZON 6 – Buitenveldert 5

53.175