Programma thuis

 
BIJ VERSCHILLEN MET VOETBAL.NL IS VELDINDELING TABASITE ALTIJD LEIDEND bij afkeuring van veld 1 worden alleen de wedstrijden op het kunstgras van veld 2, JOS2, WB1 en WB3 gespeeld alle overige wedstrijden op natuur- én kunstgras zijn dan afgelast velden met een sterretje worden bij afkeuring van veld 1 op veld 2 gespeeld  

VELDINDELING TABASITE IS ALTIJD LEIDEND

VELDINDELING TABASITE IS ALTIJD LEIDEND

DEZE WEEK
DatumTijdNummerThuisteam – UitteamKlasseScheidsrechterVeldTUSOpmerking
za 19/0608:30114620rcO7-1 – JOGA Fortius O7-1groep 1 2A
za 19/0608:30115760rcO8-5 – SDW MO8-1groep 62D
za 19/0608:30118374rcO8-1 – Ouderkerk O8-2groep 1 2B
za 19/0608:30118575rcO8-3 – CTO’70 O8-3groep 42C
za 19/0608:30135701rcO9-2 – De Dijk O9-6groep 2 WB1A
za 19/0608:30135875rcO9-3 – Arsenal O9-2groep 4WB1D
za 19/0608:30151541rcO9-5 – Zwanenburg O9-3groep 3 WB1B
za 19/0608:30152344rcO10-5 – RAP O10-2groep 4WB1C
za 19/0609:30118776rcO10-1 – Zeeburgia O10-3groep 1 2A
za 19/0609:30120486rcO10-2 – TOS-Actief O10-2groep 2 2D
za 19/0609:30127523rcO12-1 – JOS W’graafsmeer O12-1groep 1 WB1A
za 19/0609:30130367rcO12-3 – G’Middenmeer MO12-1groep 4WB1B
za 19/0609:30153084rcO11-5 – Buitenboys O11-5groep 42B
za 19/0611:00139808rcO14-1 za – De Volewijckers O14-2groep 1 O. Ghassemi2
za 19/0612:30130825rcO13-2 – AFC IJburg O13-5groep 2 2
za 19/0614:00900478oe45+1 – 45+12
za 19/0615:30900479oeZAT 1 – ZAT 3ZAT 12
za 19/0617:15900480oe35+1 – 35+235+12
zo 20/0608:30149120rcO14-1 zo – Swift O14-1groep 1 2
zo 20/0609:00153872rcO15-3 – Sp. Martinus O15-3groep 2 WB1
zo 20/0609:30153576rcO18-1 – G’Middenmeer O18-1groep 1 WB3
zo 20/0610:00148967rcO15-1 – TOS-Actief O15-1groep 2 2
zo 20/0611:30149232rcO16-1 – AFC IJburg O16-3groep 2 2
zo 20/0613:30900481oeZON 7 – ZON 8ZON 82
zo 20/0615:30900482oeZON 4 – O19-2O19-22
VOLGENDE WEEK
DatumTijdNummerThuisteam – UitteamKlasseScheidsrechterVeldTUSOpmerking
za 26/0608:30117363rcO8-3 – TOS-Actief O8-3groep 4
za 26/0608:30118242rcO8-1 – AFC O8-4groep 1
za 26/0608:30135993rcO9-2 – AFC IJburg O9-3groep 2
za 26/0608:30138139rcO9-4 – TOS-Actief O9-4groep 4
za 26/0608:30138716rcO11-2 – Diemen O11-2groep 2
za 26/0608:30151688rcO8-5 – CSW MO8-1groep 6
za 26/0608:30152335rcO10-4 – TOS-Actief O10-4groep 4
za 26/0609:30119357rcO10-3 – AFC O10-7groep 4
za 26/0609:30124560rcO11-1 – AFC IJburg O11-2groep 5
za 26/0609:30131948rcO13-3 – G’Middenmeer O13-4groep 3
za 26/0609:30152875rcO12-2 – WV-HEDW O12-3groep 2
za 26/0611:10131644rcO13-2 – TOS-Actief O13-2groep 2
zo 27/0608:30149205rcO14-2 – AFC O14-4groep 2
zo 27/0610:00148962rcO15-2 – O15-1groep 2
zo 27/0611:30149233rcO16-1 – WV-HEDW O16-2groep 2

18/06 23:00

65.406
DEZE WEEK
DatumTijdNrThuisteam – UitteamKlasseScheidsrechterVeldTUSOpmerking
za 19/0608:30114620rcO7-1 – JOGA Fortius O7-1groep 1 2A
za 19/0608:30115760rcO8-5 – SDW MO8-1groep 62D
za 19/0608:30118374rcO8-1 – Ouderkerk O8-2groep 1 2B
za 19/0608:30118575rcO8-3 – CTO’70 O8-3groep 42C
za 19/0608:30135701rcO9-2 – De Dijk O9-6groep 2 WB1A
za 19/0608:30135875rcO9-3 – Arsenal O9-2groep 4WB1D
za 19/0608:30151541rcO9-5 – Zwanenburg O9-3groep 3 WB1B
za 19/0608:30152344rcO10-5 – RAP O10-2groep 4WB1C
za 19/0609:30118776rcO10-1 – Zeeburgia O10-3groep 1 2A
za 19/0609:30120486rcO10-2 – TOS-Actief O10-2groep 2 2D
za 19/0609:30127523rcO12-1 – JOS W’graafsmeer O12-1groep 1 WB1A
za 19/0609:30130367rcO12-3 – G’Middenmeer MO12-1groep 4WB1B
za 19/0609:30153084rcO11-5 – Buitenboys O11-5groep 42B
za 19/0611:00139808rcO14-1 za – De Volewijckers O14-2groep 1 O. Ghassemi2
za 19/0612:30130825rcO13-2 – AFC IJburg O13-5groep 2 2
za 19/0614:00900478oe45+1 – 45+12
za 19/0615:30900479oeZAT 1 – ZAT 3ZAT 12
za 19/0617:15900480oe35+1 – 35+235+12
zo 20/0608:30149120rcO14-1 zo – Swift O14-1groep 1 2
zo 20/0609:00153872rcO15-3 – Sp. Martinus O15-3groep 2 WB1
zo 20/0609:30153576rcO18-1 – G’Middenmeer O18-1groep 1 WB3
zo 20/0610:00148967rcO15-1 – TOS-Actief O15-1groep 2 2
zo 20/0611:30149232rcO16-1 – AFC IJburg O16-3groep 2 2
zo 20/0613:30900481oeZON 7 – ZON 8ZON 82
zo 20/0615:30900482oeZON 4 – O19-2O19-22
VOLGENDE WEEK
DatumTijdNrThuisteam – UitteamKlasseScheidsrechterVeldTUSOpmerking
za 26/0608:30117363rcO8-3 – TOS-Actief O8-3groep 4
za 26/0608:30118242rcO8-1 – AFC O8-4groep 1
za 26/0608:30135993rcO9-2 – AFC IJburg O9-3groep 2
za 26/0608:30138139rcO9-4 – TOS-Actief O9-4groep 4
za 26/0608:30138716rcO11-2 – Diemen O11-2groep 2
za 26/0608:30151688rcO8-5 – CSW MO8-1groep 6
za 26/0608:30152335rcO10-4 – TOS-Actief O10-4groep 4
za 26/0609:30119357rcO10-3 – AFC O10-7groep 4
za 26/0609:30124560rcO11-1 – AFC IJburg O11-2groep 5
za 26/0609:30131948rcO13-3 – G’Middenmeer O13-4groep 3
za 26/0609:30152875rcO12-2 – WV-HEDW O12-3groep 2
za 26/0611:10131644rcO13-2 – TOS-Actief O13-2groep 2
zo 27/0608:30149205rcO14-2 – AFC O14-4groep 2
zo 27/0610:00148962rcO15-2 – O15-1groep 2
zo 27/0611:30149233rcO16-1 – WV-HEDW O16-2groep 2

18/06 23:00

65.406
DEZE WEEK
DatumTijdVeld WedstrijdScheidsrechterOpmerking
19/0608:302ArcO7-1 – JOGA Fortius O7-1
19/0608:302DrcO8-5 – SDW MO8-1
19/0608:302BrcO8-1 – Ouderkerk O8-2
19/0608:302CrcO8-3 – CTO’70 O8-3
19/0608:30WB1ArcO9-2 – De Dijk O9-6
19/0608:30WB1DrcO9-3 – Arsenal O9-2
19/0608:30WB1BrcO9-5 – Zwanenburg O9-3
19/0608:30WB1CrcO10-5 – RAP O10-2
19/0609:302ArcO10-1 – Zeeburgia O10-3
19/0609:302DrcO10-2 – TOS-Actief O10-2
19/0609:30WB1ArcO12-1 – JOS W’graafsmeer O12-1
19/0609:30WB1BrcO12-3 – G’Middenmeer MO12-1
19/0609:302BrcO11-5 – Buitenboys O11-5
19/0611:002rcO14-1 za – De Volewijckers O14-2O. Ghassemi
19/0612:302rcO13-2 – AFC IJburg O13-5
19/0614:002oe45+1 – 45+1
19/0615:302oeZAT 1 – ZAT 3ZAT 1
19/0617:152oe35+1 – 35+235+1
20/0608:302rcO14-1 zo – Swift O14-1
20/0609:00WB1rcO15-3 – Sp. Martinus O15-3
20/0609:30WB3rcO18-1 – G’Middenmeer O18-1
20/0610:002rcO15-1 – TOS-Actief O15-1
20/0611:302rcO16-1 – AFC IJburg O16-3
20/0613:302oeZON 7 – ZON 8ZON 8
20/0615:302oeZON 4 – O19-2O19-2
VOLGENDE WEEK
DatumTijdVeld WedstrijdScheidsrechterOpmerking
26/0608:30rcO8-3 – TOS-Actief O8-3
26/0608:30rcO8-1 – AFC O8-4
26/0608:30rcO9-2 – AFC IJburg O9-3
26/0608:30rcO9-4 – TOS-Actief O9-4
26/0608:30rcO11-2 – Diemen O11-2
26/0608:30rcO8-5 – CSW MO8-1
26/0608:30rcO10-4 – TOS-Actief O10-4
26/0609:30rcO10-3 – AFC O10-7
26/0609:30rcO11-1 – AFC IJburg O11-2
26/0609:30rcO13-3 – G’Middenmeer O13-4
26/0609:30rcO12-2 – WV-HEDW O12-3
26/0611:10rcO13-2 – TOS-Actief O13-2
27/0608:30rcO14-2 – AFC O14-4
27/0610:00rcO15-2 – O15-1
27/0611:30rcO16-1 – WV-HEDW O16-2

18/06 23:00

65.406