Trainingsschema

 

2019/2020

geldt tot 15 juni 2020

2019/2020

geldt tot 15 juni 2020

2019/2020

geldt tot 15 juni 2020

Schema trainingstijden Sportpark Drieburg

Overzicht velden Sportpark Drieburg

JOS1 = 1e veld JOS/WGM JOS2 = 2e veld JOS/WGM WB1 = 1e veld FIT/Wartburgia WB3 = 3e veld FIT/Wartburgia
Team Veld Weekdag Tijd
O7 TABA1 woensdag 16:00-17:30
O8-1/6 WB1 maandag 16:00-17:30
TABA2 woensdag 14:30-16:00
O9-1/4 TABA2 maandag 16:00-17:30
WB3 woensdag 14:30-16:00
O10-1/6 WB3 maandag 16:00-17:30
TABA2 woensdag 16:00-17:30
O11-1/4 WB1 maandag 17:30-19:00
WB3 woensdag 16:00-17:30
O12-1/4 WB3 maandag 17:30-19:00
TABA2 woensdag 17:30-19:00
O13-12 JOS2 dinsdag 17:30-19:00
TABA2 donderdag 17:30-19:00
O13-3 WB1 dinsdag 17:30-19:00
JOS2 donderdag 17:30-19:00
O14-12 TABA2 maandag 17:30-19:00
WB3 woensdag 17:30-19:00
O14-3 WB1 woensdag 17:30-19:00
TABA2 vrijdag 17:30-19:00
O15-1 JOS1 dinsdag 17:30-19:00
JOS2 donderdag 17:30-19:00
O17-1 JOS1 dinsdag 17:30-19:00
WB3 donderdag 17:30-19:00
O17-2 WB3 dinsdag 19:00-20:30
TABA2 donderdag 19:00-20:30
 
Keeperstraining jeugd
O11 TABA2 donderdag 16:00-17:30
O12-O13 WB1 dinsdag 17:30-19:00
O14-O19 TABA2 maandag 19:00-20:30
Team Veld Weekdag Tijd
Team Veld Weekdag Tijd
O18-1 TABA2 dinsdag 17:30-19:00
WB1 donderdag 17:30-19:00
O18-2 WB1 donderdag 17:30-19:00
TABA2 vrijdag 17:30-19:00
O19-1 WB3 donderdag 17:30-19:00
TABA2 vrijdag 17:30-19:00
O19-2 TABA2 dinsdag 17:30-19:00
TABA2 vrijdag 17:30-19:00
O19-3 WB1 woensdag 17:30-19:00
TABA2 vrijdag 17:30-19:00
ZAT 1 TABA2 dinsdag 19:00-20:30
ZAT 2 TABA2 maandag 19:00-20:30
TABA2 woensdag 19:00-20:30
ZAT 3 TABA2 maandag 19:00-20:30
JOS2 woensdag 20:30-22:00
ZAT 4 TABA2 maandag 19:00-20:30
JOS2 woensdag 20:30-22:00
ZAT 5 TABA2 maandag 19:00-20:30
TABA2 woensdag 20:30-22:00
ZAT 6 TABA2 maandag 19:00-20:30
TABA2 woensdag 20:30-22:00
ZON 1/2 TABA2 dinsdag 20:30-22:00
TABA2 donderdag 20:30-22:00
ZON 4 TABA2 donderdag 19:00-20:30
ZON 5 WB3 dinsdag 19:00-20:30
ZON 6 WB3 dinsdag 19:00-20:30
ZON 7 TABA2 donderdag 19:00-20:30
35+1 TABA2 woensdag 19:00-20:30
35+2 TABA2 woensdag 19:00-20:30
45+1 TABA2 dinsdag 19:00-20:30
Team Veld Weekdag Tijd
Team Veld Weekdag Tijd
O7 TABA1 woensdag 16:00-17:30
O8-1/6 WB1 maandag 16:00-17:30
TABA2 woensdag 14:30-16:00
O9-1/4 TABA2 maandag 16:00-17:30
WB3 woensdag 14:30-16:00
O10-1/6 WB3 maandag 16:00-17:30
TABA2 woensdag 16:00-17:30
O11-1/4 WB1 maandag 17:30-19:00
WB3 woensdag 16:00-17:30
O12-1/4 WB3 maandag 17:30-19:00
TABA2 woensdag 17:30-19:00
O13-12 JOS2 dinsdag 17:30-19:00
TABA2 donderdag 17:30-19:00
O13-3 WB1 dinsdag 17:30-19:00
JOS2 donderdag 17:30-19:00
O14-12 TABA2 maandag 17:30-19:00
WB3 woensdag 17:30-19:00
O14-3 WB1 woensdag 17:30-19:00
TABA2 vrijdag 17:30-19:00
O15-1 JOS1 dinsdag 17:30-19:00
JOS2 donderdag 17:30-19:00
O17-1 JOS1 dinsdag 17:30-19:00
WB3 donderdag 17:30-19:00
O17-2 WB3 dinsdag 19:00-20:30
TABA2 donderdag 19:00-20:30
O18-1 TABA2 dinsdag 17:30-19:00
WB1 donderdag 17:30-19:00
O18-2 WB1 donderdag 17:30-19:00
TABA2 vrijdag 17:30-19:00
O19-1 WB3 donderdag 17:30-19:00
TABA2 vrijdag 17:30-19:00
O19-2 TABA2 dinsdag 17:30-19:00
TABA2 vrijdag 17:30-19:00
O19-3 WB1 woensdag 17:30-19:00
TABA2 vrijdag 17:30-19:00
Keeperstraining jeugd
O11 WB1 woensdag 16:00-17:30
O12-O13 WB1 dinsdag 16:00-17:30
O14-O19 WB1 maandag 16:00-17:30
Senioren
ZAT 1 TABA2 dinsdag 19:00-20:30
ZAT 2 TABA2 maandag 19:00-20:30
TABA2 woensdag 19:00-20:30
ZAT 3 TABA2 maandag 19:00-20:30
JOS2 woensdag 20:30-22:00
ZAT 4 TABA2 maandag 19:00-20:30
JOS2 woensdag 20:30-22:00
ZAT 5 TABA2 maandag 19:00-20:30
TABA2 woensdag 20:30-22:00
ZAT 6 TABA2 maandag 19:00-20:30
TABA2 woensdag 20:30-22:00
ZON 1/2 TABA2 dinsdag 20:30-22:00
TABA2 donderdag 20:30-22:00
ZON 4 TABA2 donderdag 19:00-20:30
ZON 5 WB3 dinsdag 19:00-20:30
ZON 6 WB3 dinsdag 19:00-20:30
ZON 7 TABA2 donderdag 19:00-20:30
35+1 TABA2 woensdag 19:00-20:30
35+2 TABA2 woensdag 19:00-20:30
45+1 TABA2 dinsdag 19:00-20:30
Team Veld Weekdag Tijd
 
maandag 16:00-17:30
17:30-19:00
19:00-20:30
dinsdag 17:30-19:00
19:00-20:30
20:30-22:00
woensdag 14:30-16:00
16:00-17:30
 
17:30-19:00
19:00-20:30
20:30-22:00
donderdag 16:00-17:30
17:30-19:00
19:00-20:30
20:30-22:00
vrijdag 16:00-17:30
17:30-19:00
JOS1 = 1e veld JOS/WGM JOS2 = 2e veld JOS/WGM WB1 = 1e veld FIT/Wartburgia WB3 = 3e veld FIT/Wartburgia

Schema trainingstijden Sportpark Drieburg

Overzicht velden Sportpark Drieburg

8.814