O7-O9

 

O9-1
DagTijdVeld
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
TABA2
WB3
Teammanager
Tamara Harte06-41767252
Trainer/Coach
Jeroen Kok
09-2
DagTijdVeld
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
TABA2
WB3
Teammanager
Iris Groeneveld06-41767252
Trainer/Coaches
Onno de Looff
Edson da Graca
O9-3
DagTijdVeld
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
TABA2
WB3
Teammanager
Wendela Hubrecht06-21234977
Trainer/Coach
Arthur van den Boogaard
O9-4
DagTijdVeld
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
TABA2
WB3
Teammanager
Natasja Molenaar06-41636603
Trainer/Coaches
Cyrill Scheurer
Daan Mark
O9-5
DagTijdVeld
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
TABA2
WB3
Teammanager
Edo Kulkens06-55390099
Trainer/Coaches
Sebastiaan Gampert
Menno Pot
Tom Decates
O9-6
DagTijdVeld
maandag
woensdag
17:30 – 19:00
14:30 – 16:00
WB3
WB3
Teammanager
Emilie Theunissen06-15002752
Trainer/Coach
Jesse Wieten
O8-1
DagTijdVeld
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
WB1
TABA2
Teammanager
Mark van den Berg06-53653418
Trainer/Coach
Ralph Mulders
O8-2
DagTijdVeld
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
WB1
TABA2
Teammanagers
Laura Kamermans06-53228743
Willemijn Rijpma06-20798941
Trainer/Coaches
Jan Duits
Jillard Keijzer
O8-3
DagTijdVeld
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
WB1
TABA2
Teammanager
Annemarie Geerling06-50888047
Trainer/Coaches
Teun van der Kamp
Bastiaan Hetebrij
O8-4
DagTijdVeld
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
WB1
TABA2
Teammanager
Stephanie Morssinkhof06-39112942
Trainer/Coaches
Johan Meulenkamp
Wout de Haan
Jan Joost Kraal
O8-5
DagTijdVeld
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
WB1
TABA2
Teammanager
Wendela Hubrecht06-21234977
Trainer/Coaches
Ebel Kemeling
Evert Rengelink
Aart Helder
O7
DagTijdVeld
woensdag
16:00 – 17:30
TABA1
Teammanager
Eva Smeets06-26696438
Trainer/Coach
Ad Bakker
73
JOS1/JOS2 = 1e/2e veld JOS WatergraafsmeerWB1/WB3 = 1e/3e veld FIT/Wartburgia

TeamVeldDagTijdTeamleidersTrainer/coaches
O9-1TABA2
WB3
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Tamara Harte
06-41767252 
Jeroen Kok
09-2TABA2
WB3
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Iris Groeneveld
06-41767252 
Onno de Looff
Edson da Graca
O9-3TABA2
WB3
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Wendela Hubrecht
06-21234977 
Arthur van den Boogaard
O9-4TABA2
WB3
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Natasja Molenaar
06-41636603 
Cyrill Scheurer
Daan Mark
O9-5TABA2
WB3
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Edo Kulkens
06-55390099 
Sebastiaan Gampert
Menno Pot
Tom Decates
O9-6WB3
WB3
maandag
woensdag
17:30 – 19:00
14:30 – 16:00
Emilie Theunissen
06-15002752 
Jesse Wieten
O8-1WB1
TABA2
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Mark van den Berg
06-53653418 
Ralph Mulders
O8-2WB1
TABA2
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Laura Kamermans
06-53228743 
Willemijn Rijpma
06-20798941 
Jan Duits
Jillard Keijzer
O8-3WB1
TABA2
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Annemarie Geerling
06-50888047 
Teun van der Kamp
Bastiaan Hetebrij
O8-4WB1
TABA2
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Stephanie Morssinkhof
06-39112942 
Johan Meulenkamp
Wout de Haan
Jan Joost Kraal
O8-5WB1
TABA2
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Wendela Hubrecht
06-21234977 
Ebel Kemeling
Evert Rengelink
Aart Helder
O7TABA1
woensdag
16:00 – 17:30
Eva Smeets
06-26696438 
Ad Bakker
TeamVeldDagTijdTeamleidersTrainer/coaches
JOS1/JOS2 = 1e/2e veld JOS WatergraafsmeerWB1/WB3 = 1e/3e veld FIT/Wartburgia
73
JOS1/JOS2 = 1e/2e veld JOS WatergraafsmeerWB1/WB3 = 1e/3e veld FIT/Wartburgia

TeamVeldDagTijdTeamleidersTrainer/coaches
O9-1TABA2
WB3
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Tamara Harte
06-41767252 
Jeroen Kok
09-2TABA2
WB3
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Iris Groeneveld
06-41767252 
Onno de Looff
Edson da Graca
O9-3TABA2
WB3
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Wendela Hubrecht
06-21234977 
Arthur van den Boogaard
O9-4TABA2
WB3
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Natasja Molenaar
06-41636603 
Cyrill Scheurer
Daan Mark
O9-5TABA2
WB3
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Edo Kulkens
06-55390099 
Sebastiaan Gampert
Menno Pot
Tom Decates
O9-6WB3
WB3
maandag
woensdag
17:30 – 19:00
14:30 – 16:00
Emilie Theunissen
06-15002752 
Jesse Wieten
O8-1WB1
TABA2
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Mark van den Berg
06-53653418 
Ralph Mulders
O8-2WB1
TABA2
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Laura Kamermans
06-53228743 
Willemijn Rijpma
06-20798941 
Jan Duits
Jillard Keijzer
O8-3WB1
TABA2
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Annemarie Geerling
06-50888047 
Teun van der Kamp
Bastiaan Hetebrij
O8-4WB1
TABA2
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Stephanie Morssinkhof
06-39112942 
Johan Meulenkamp
Wout de Haan
Jan Joost Kraal
O8-5WB1
TABA2
maandag
woensdag
16:00 – 17:30
14:30 – 16:00
Wendela Hubrecht
06-21234977 
Ebel Kemeling
Evert Rengelink
Aart Helder
O7TABA1
woensdag
16:00 – 17:30
Eva Smeets
06-26696438 
Ad Bakker
TeamVeldDagTijdTeamleidersTrainer/coaches
JOS1/JOS2 = 1e/2e veld JOS WatergraafsmeerWB1/WB3 = 1e/3e veld FIT/Wartburgia
73