02feb2018
 

© Caballero

Voor het seizoen 2018/2019 zijn we op zoek naar tien extra jeugdtrainers. Die willen we graag uit eigen geledingen werven, Tabaspelers, bij voorkeur jong-senioren.

We vragen aan deze trainers om aan twee teams minimaal een twintigtal trainingen te geven (dus veertig trainingen in totaal).

Wel belangrijk: tenminste één van de twee teams is een iets minder getalenteerd team. We willen dat alle Tabateams beter worden!

Ben jij geïnteresseerd?

© Caballero

Voor het seizoen 2018/2019 zijn we op zoek naar tien extra jeugdtrainers. Die willen we graag uit eigen geledingen werven, Tabaspelers, bij voorkeur jong-senioren.

We vragen aan deze trainers om aan twee teams minimaal een twintigtal trainingen te geven (dus veertig trainingen in totaal).

Wel belangrijk: tenminste één van de twee teams is een iets minder getalenteerd team. We willen dat alle Tabateams beter worden!

Ben jij geïnteresseerd?

Je krijgt een vergoeding van €600 voor een heel seizoen, dus omgerekend rond de €15 per training. Je krijgt daarnaast een uitgebreide trainersoutfit. Ook voor een interne opleiding dit seizoen (zie hieronder) krijg je een wat bescheidener vergoeding. Het is helemaal niet zo’n gek bedrag voor alleen trainen, en geen coaching in het weekend! Maar los van het geld: we willen natuurlijk het liefst trainers die het heel erg leuk vinden hun “kunstje” over te brengen op jonge kinderen (van zeven tot zestien). Ongeacht hun voetbaltalent of niveau. Niet iedereen schopt het bij Taba tot profvoetballer, maar iedereen wil beter leren voetballen.

Bij voldoende aanmeldingen gaan we objectief kiezen, zodat iedereen onze keuze snapt. We willen dat onze spelers training krijgen van de beste spelers. Daarom krijgen de spelers die op het hoogste niveau voetbal hebben gespeeld de voorkeur. Spelers die in senioren standaardteams hebben gespeeld hebben voorrang, hoe hoger hoe beter. Tegelijk kijken we naar het jeugd-amateur niveau. Speel je in een senioren vriendenteam, maar ben je een goeie voetballer die vroeger hoog heeft gespeeld, en heb je interesse? Vooral reageren, je maakt een heel goeie kans! En als je reageert, geef dan ook aan of je op woensdagmiddag kunt. Veel jeugdteams trainen op woensdagmiddag, vanaf half drie, en het is prettig als je minimaal een keer of tien keer op op woensdagmiddag beschikbaar bent. Alle verdere trainingstijden zijn in overleg met jou natuurlijk. Ook al wordt dat best een gepuzzel.

Je wordt nog dit seizoen opgeleid door onze technisch jeugdcoördinator (Hans) middels een vier à vijftal demonstratie/proeftrainingen. We proberen die in april en mei op zondagen te organiseren. Want dat is belangrijk: we willen dat alle jeugdteams met dezelfde oefenstof in aanraking komen. Heb jij interesse? Mail dan naar Remco Geesken. Je komt dan op een lijst van kandidaten waaruit we rond maart een keuze maken.

Belangrijk! We hebben op dit moment al een pool van erg goeie jeugdtrainers bij Taba. We willen héél erg graag met hen door, onder dezelfde voorwaarden. Deze actie is er vooral op gericht om alle jeugdvoetballers goeie training, vanuit een duidelijke visie, te bieden. Dat is iets waar een behoorlijke winst valt te behalen voor onze club. Het is een extraatje.

Groet,

Remco (bestuur) en Joost (technische commissie)

Je wordt nog dit seizoen opgeleid door onze technisch jeugdcoördinator (Hans) middels een vier à vijftal demonstratie/proeftrainingen. We proberen die in april en mei op zondagen te organiseren. Want dat is belangrijk: we willen dat alle jeugdteams met dezelfde oefenstof in aanraking komen. Heb jij interesse? Mail dan naar Remco Geesken. Je komt dan op een lijst van kandidaten waaruit we rond maart een keuze maken.

Belangrijk! We hebben op dit moment al een pool van erg goeie jeugdtrainers bij Taba. We willen héél erg graag met hen door, onder dezelfde voorwaarden. Deze actie is er vooral op gericht om alle jeugdvoetballers goeie training, vanuit een duidelijke visie, te bieden. Dat is iets waar een behoorlijke winst valt te behalen voor onze club. Het is een extraatje.

Groet,

Remco (bestuur) en Joost (technische commissie)

501